Новини

Ю. Вілкул: З початку року у Кривому Розі з дотриманням усіх стандартів триває ремонт автошляхів, якими рухається транзитний транспорт через місто

1-9У Кривому Розі зараз ремонтується декілька об’єктів автомобільних доріг на вулицях: 129-ї бригади територіальної оборони, Кобилянського, Електроніки, проспекті Металургів, на ділянці дороги від вулиці Миколаївське шосе до вулиці Піхотинської та по вулиці Дніпровське шосе.

Як працюють дорожні служби та про терміни виконання робіт, зокрема на ділянках дороги по вулиці Дніпровське шосе,йшла мова під час виїзної робочої наради, яку провів в. о. міського голови Юрій Вілкул.

Детальніше: Ю. Вілкул: З початку року у Кривому Розі з дотриманням усіх стандартів триває ремонт автошляхів,...

О. Вілкул: У рамках комплексної програми підтримки військовослужбовців та ветеранів у Кривому Розі з 1 червня розпочинає свою роботу офіс «Я-Ветеран» - для зручності наших захисників та їхніх сімей буде надаватися 561 вид послуг у різних сферах

1-1Рада оборони Кривого Рогу робить все можливе, аби наші захисники та їх сім’ї отримували у рідному місті соціальну підтримку та якісні муніципальні послуги. Загалом, з 2014 року, за різними напрямками нашим військовим частинам, ветеранам, захисникам та захисницям з міського бюджету спрямовано понад 1 мільярд 159 мільйонів гривень.

У Кривому Розі проживає 6100 учасників бойових дій, 192 воїни з інвалідністю, майже 1000 сімей загиблих військових. Вони отримують грошові виплати у рамках міської Програми соціальної підтримки – унікальної для України. У 2023 році на виплати грошової допомоги ветеранам, військовослужбовцям та членам їхніх сімей із міського бюджету передбачено 92,3 млн грн. 

Також, розуміючи потреби воїнів, що повертатимуться до цивільного життя та сімей військовослужбовців у квітні цього року міською владою було прийнято рішення щодо впровадження проєкту «Я-Ветеран» у Центрі адмінпослуг «Віза». За принципом «єдиного вікна» буде надаватися широкий спектр послуг – соціальних, адміністративних, житлових, земельних, медичних, освітніх, допомога у започаткуванні власної справи тощо. Голова Ради оборони міста Олександр Вілкул разом з директором Департаменту соціального захисту Міністерства у справах ветеранів України Русланом Приходько взяв участь у запуску в роботу офісу «Я-Ветеран» та поспілкувався з працівниками та відвідувачами.

Детальніше: О. Вілкул: У рамках комплексної програми підтримки військовослужбовців та ветеранів у Кривому...

В купе только девушки

2-7Украинцы в социальных сетях активно обсуждают возможность создания отдельных железнодорожных вагонов для мужчин и женщин. В настоящее время «Укрзалізниця» объявила о пилотном проекте внедрения женских купе.

«Некоторые филиалы «Укр­залізниці» пытались вводить в отдельных поездах разделения на мужские и женские купе.

Детальніше: В купе только девушки

Деньги на гуманитарное разминирование

2-6Австрийское правительство выделит два миллиона евро на гуманитарное разминирование украинской территории. Средства будут перечислены на счёт словенской организации Международного трастового фонда (ITF). Об этом сообщил федеральный канцлер Австрии Карл Нехаммер, пишет издание OE24.

Детальніше: Деньги на гуманитарное разминирование

Возвращение домой

2-3В результате обмена из российского плена в Украину возвращаются 8 офицеров и 98 военнослужащих рядового и сержантского состава. Также репатриированы три тела: двоих иностранцев и украинки. Об этом сообщает Координационный штаб по обращению с военнопленными в telegram.

Все спасенные военные защищали нашу землю на Бахмутском направлении, 68 из освобожденных воинов считались пропавшими без вести.

Детальніше: Возвращение домой