К. Павлов: продовжуємо зміцнювати діагностично-лабораторну базу медзакладів міста - на завершальному етапі оснащення клініко-діагностичної лабораторії інфекційної лікарні

1-4З 1 квітня 2020р за медреформою фінансування лікарень у містах України має здійснювати Національна служба здоров'я. Однак, Кривий Ріг не залишає медиків без підтримки й намагається навіть в умовах пандемії забезпечити лікарні усім необхідним, особливо де лікують пацієнтів з Ковід. У Кривому Розі інфекційна лікарня визнана базовою для надання допомоги таким хворим й наразі триває переоснащення закладу.

Добавить комментарий

Подробнее: К. Павлов: продовжуємо зміцнювати діагностично-лабораторну базу медзакладів міста - на...

Експерт назвав введення Костянтином Павловим в Кривому Розі безоплатного проїзду головною економічною новиною року в Україні

1-7ЗМІ повідомляють, що економіст Михайло Кухар назвав рішення криворізької влади головною економічною новиною місяці в Україні, а можливо, і року. «У будь-якому випадку вона точно увійде в новітню економічною історію країни, як дата запуску нової, революційної моделі витрат / окупності бюджетних коштів», - уточнив Кухар на своїй сторінці в Facebook.

Добавить комментарий

Подробнее: Експерт назвав введення Костянтином Павловим в Кривому Розі безоплатного проїзду головною...

Вода подорожает

11-3КП «Кривбассводоканал» на прошлой неделе сообщил на своей официальной странице в Интернете о намерении увеличить тарифы на воду и водоотведение. Криворожские водники вынуждены поднять тарифы одними из последних в стране.

Добавить комментарий

Подробнее: Вода подорожает

Платим коммунальные услуги за апрель

11-4Пришло время оплатить коммунальные услуги за апрель. Несмотря на то, что почти половину месяца в наших квартирах было отоп­ление, счета за коммунальные услуги по сравнению с мартом значительно уменьшились.

Добавить комментарий

Подробнее: Платим коммунальные услуги за апрель

Сквозь новенькую дорогу пробились сорняки

10-3В селе Алексеевка Днепропет­ровской области сквозь асфальт на дороге начали пробиваться сорняки. Местные жители возмущаются, поскольку эту дорогу отремонтировали совсем недавно.

Добавить комментарий

Подробнее: Сквозь новенькую дорогу пробились сорняки