У 2021 році в Кривому Розі по вулиці Ракітіна та Володимира Великого встановлять сучасні енергозаощадні LED–світильники


1-10 За останні п'ять років у Кривому Розі, в рамках муніципальної програми модернізації зовнішнього освітлення, практично на всіх основних автошляхах міста встановлені сучасні, енергозаощадні LED–світильники. Цьогоріч буде реалізовано два великих проєкти з капітального ремонту мереж зовнішнього освітлення по вулицях Ракітіна та Володимира Великого.

Добавить комментарий

Подробнее: У 2021 році в Кривому Розі по вулиці Ракітіна та Володимира Великого встановлять сучасні...

К. Павлов: У Кривому Розі буде відкритий сучасний інклюзивно-реабілітаційний центр, що допоможе особливим криворіжцям знайти своє місце у соціумі та реалізувати себе у дорослому житті


1-3 Впровадження інклюзивної освіти: для соціальної адаптації діток з особливими потребами у Кривому Розі відкривають спецкласи та спецгрупи, у місті працює сучасний інклюзивно-реабілітаційний центр. Задля якомога більшого охоплення інклюзивною освітою маленьких криворіжців мер Костянтин Павлов доручив департаменту освіти та науки опрацювати питання щодо відкриття ще одного такого центру.

Добавить комментарий

Подробнее: К. Павлов: У Кривому Розі буде відкритий сучасний інклюзивно-реабілітаційний центр, що допоможе...

В Украине ввели новые штрафы для водителей

3-6 Верховная Рада ужесточила ответственность за отдельные нарушения правил дорожного движения. Законопроект №2695 был одобрен во втором чтении во время пленарного заседания парламента во вторник, 16 февраля.

Добавить комментарий

Подробнее: В Украине ввели новые штрафы для водителей

Польша изменит правила въезда в страну

2-2 В ближайшее время власти Польши изменят правила въезда в страну. Уже на этой неделе для иностранцев введут требование о предъявлении отрицательного результата теста на коронавирус при въезде в Польшу на всех границах. Об этом заявил министр здравоохранения респуб­лики Адам Недзельский.

Добавить комментарий

Подробнее: Польша изменит правила въезда в страну

Владельцы «Сiльпо» покупают сеть супермаркетов «Фуршет»

2-3 Лидер ритейлерского украинского рынка «Fozzy Group» запросил у Антимонопольного комитета Украины (АМКУ) разрешение на покупку активов ритейлерской группы «Фуршет».

Добавить комментарий

Подробнее: Владельцы «Сiльпо» покупают сеть супермаркетов «Фуршет»