Двори дитинства

9-2Криворізька художниця Оксана Склим створила серію картин «Будинки», присвячену рідному місту. Нині її роботи зберігаються у приватних колекціях США, Канади, Франції, Британії, Польщі.

Кривий Ріг -­ це не просто назва на карті. Це місто, де лунав перший сміх, де залишилися спогади дитинства й юності, де кожен двір і кожне дерево зберігають частинку душі. Саме цю атмосферу прагне передати у своїх полотнах талановита криворізька художниця.

Серія «Будинки» ­- це щирі й теплі картини, що повертають у часи безтурботних 2000­х і нагадують про відчуття дому, яке завжди живе в серці.

Шлях до мистецтва нашої землячки був дов­гим і насиченим. Після навчання у Криворізькому медичному коледжі та переїзду до Львова, Оксана не залишила малювання.

Особливо активно Оксана Склим почала творити після початку повномасштабного вторгнення, тоді мистецтво стало для неї способом зберегти внутрішню силу й спокій.

Її картини ­- це не просто архітектурні замальовки. Це відчуття дому, яке можна забрати з собою навіть за тисячі кілометрів.

Серія «Будинки» ­ це своєрідний міст між минулим і сучасністю. У її полотнах Кривий Ріг постає багатоликим ­ шумним, затишним і теплим. Але головне -­ він завжди рідний.

03.06.2026