КІПР

8-3Наприкінці липня вперше за два останні роки я вирішив поїхати відпочити. На Кіпр. Кажуть, це не найпопулярніший курорт для українців. Іспанія, Італія чи Крит користуються більшим попитом. Але, як я переконався, і тут наших співвітчизників предостатньо. Дехто виїхав одразу після початку великої війни, але сьогодні на Кіпр їдуть уже не в еміграцію, а просто на курорт.

Детальніше: КІПР

Що відбувається з водопостачанням?

Питання забезпечення Кривого Рогу водою на даний момент є найактуальнішим. Особливо через її відсутності страждають жителі Тернівського району. Наприклад, на мікрорайоні Даманський у людей, які мешкають на верхніх поверхах, протягом усього літа вода буває по 2­3 години на добу. Але й в інших районах міста досить часто люди скаржаться на її відсутність.  

Днями в соцмережі з’явився пост голови Ради оборони міста Олександра Вілкула, який пояснює, що відбувається з водопостачанням Кривого Рогу. Публікуємо його повністю.

Детальніше: Що відбувається з водопостачанням?

Три вагона - вот и весь поезд

4-1В «Укрзалізницi» любят рассказывать о различных вводимых ими новшествах. То женские купе сделают в нескольких поездах (хотя сейчас они и так все женские, поскольку мужчины в поездах не ездят ­- боятся ТЦК), то детское купе обу­строят.

На самом же деле все эти новшества и гроша ломаного не стоят. Как в прямом, так и в переносном смысле. Например, чтобы сделать женское купе, нужно было просто немного изменить программу на сайте, где будущие пассажиры сами покупают билеты, и продать все четыре места в одном купе женщинам.

Детальніше: Три вагона - вот и весь поезд

Шесть лет понадобилось судьям, чтобы осудить жестокого убийцу

6-1Десять лет назад, когда Украина развернулась в сторону Запада, в нашей стране чуть ли не одновременно стали проводить массу реформ, которые должны были приблизить украинцев к западным стандартам.

Детальніше: Шесть лет понадобилось судьям, чтобы осудить жестокого убийцу

Як я здавала НМТ-2024

10-1Складання національного мультипредметного тесту (НМТ) стало непростим випробуванням для молоді, що цього року закінчила школу, адже за постановою МОН України чотири іспити з різних предметів мають бути складені в один день, протягом чотирьох годин.

Екзамени проводяться в укриттях тимчасових екзаменаційних центрів (ТЕЦ) в умовах жорсткої конфіденційності, пов’язаної з військовим станом. Саме тому учасники дізнаються адреси та дати проведення у своєму електронному кабінеті на офіційному сайті та не мають права розголошувати їх, особливо на просторах соцмереж.

Детальніше: Як я здавала НМТ-2024