Мерзнути ми будем знову?

3-1Минулого четверга, 28 трав­ня, під офісом «Кри­воріж­теплоцентралі» зібралися голови ОСББ. Прийшли вони сюди, щоб дізнатися від керівника підприємства, як воно готується до опалювального сезону. Але він до них не вийшов.

Якщо ви уважні, то мабуть помітили, що труби опалення знову ніхто не ремонтує. Майже не ремонтує. Таким чином, половина 600-­тисячного міста ризикує залишитися без ще одного блага цивілізації ­ опалення. Без гарячої води ж якось живемо. Без питної холодної, як виявилося, також можна прожити. Тепер поступово звикаємо до життя без централізованого опалення. Але як до цього звикнути, якщо зими ще в нас холодні та сирі? Ніяк. Ось і приїхали голови ОСББ дізнатися, як готується підприємство, яке зірвало два попередні опалювальні сезони, до нового.

Детальніше: Мерзнути ми будем знову?

МАТИ-ГЕРОЇНЯ

4-231 травня біля будинку №1 на вул. Володимира Великого відбувся благодійний ярмарок, усі зібрані кошти з якого були спрямовані на ремонт військової машини.

Ярмарок пройшов у звичайному криворізькому дворику. На столі, на якому мужики «ріжуться» в доміно, лежала домашня випічка на будь­-який смак: і пиріжки з капустою або зеленню з яйцем, і піца, і торти, і печінковий тортик, і сосиски в тісті, і тістечка, і багато чого смачного. І все це спекли Ольга та Віктор Буленок. Три дні пекли.

Будь-­яка людина могла підійти та взяти, що їй сподобалося, і опустити гроші в коробочку. Стільки, скільки вважала за потрібне. Усі зібрані кошти підуть на ремонт автомобіля, на якому вивозять поранених з фронту.

Детальніше: МАТИ-ГЕРОЇНЯ

Побажання рідному місту від його мешканців

Напередодні 250­-ї річниці Кривого Рогу ми вийшли на вулиці міста і запитали криворіжців, чого б вони побажали своєму рідному Кривому Рогу.

Детальніше: Побажання рідному місту від його мешканців

Що мені подобається у Кривому Розі

Кривому Рогу 31 травня виповниться 250 років. Ми запитали у містян, що їм подобається в рідному місті. Ось що вони відповили.

Детальніше: Що мені подобається у Кривому Розі

Волонтерки допомогли літнім людям

4-3На тому тижні волонтерки напряму «Догляд вдома» подбали про те, щоб їхні підопічні відчули справжню атмосферу свята.

Вони навели лад в оселях, допомогли приготувати їжу та просто були поруч ­ з добрим словом, підтримкою і щирою посмішкою.

Детальніше: Волонтерки допомогли літнім людям