«Їх подвиг ми завжди будем пам'ятати»
Добрий день, дорога редакція газети «Пульс»! Наближається річниця визволення нашого міста від загарбників.
75 років тому, в далекому 1944 році, за наше місто точилися запеклі бої. В одному із них 17 лютого загинув мій дідусь Свирид Федорович Ващенко. Велику Вітчизняну війну він пройшов рядовим стрілком. Його подвиг і подвиг всіх воїнів, які захищали нашу землю, ми завжди будемо пам'ятати і берегти в наших серцях.
Безмежно вдячна адміністрації нашого міста за все, що вона робить для того, щоб молоде покоління вже після нас берегло, цінило і не забувало про той Великий Подвиг, про ту далеку Перемогу часів війни. Зі святом вас, дорогі земляки! Здоров'я і миру всім нам!
Любовь ДЕНИСЕНКО





