ВІЗЬМІТЬ ДОДОМУ ДРУГА
Ви помітили, скільки по наших вулицях бігає безхатніх собак? І це, незважаючи на те, що у місті працює не перший рік «Центр поводження з тваринами». Мені їх дуже жаль. Як говорять, не буває злих собак, а бувають недобрі люди. Всі їх постійно ганяють, а деяких б‘ють чи кидають в них каміння.
Я ось порахувала, якщо кожний десятий мешканець нашого міста візьме до себе додому безпритульну собаку чи кішку, на вулицях тварин зовсім не залишиться. Повірте мені, їх можна прогодувати. У мене дві кішки та дві собаки. Всі - безпородні, і їх я підібрала з вулиці. Багато я не заробляю, але вони в мене не голодні. Навіть, іноді, я їм даю трохи смачненького. І коли я після роботи повертаюсь додому, вони так мені радіють, що в мене втому, як рукою знімає. На мене так колишній чоловік ніколи не дивився.
А зараз скільки собак залишилось без господарів, які через війну поїхали в евакуацію. На всіх вистачить. Вони принесуть вам тільки радість. І для здоров‘я корисно. Адже, прогулянки з собакою на свіжому повітрі тільки зміцнюють імунітет. Зроби добру справу - візьми з вулиці собаку. Вам це обов‘язково відіб‘ється у житті.
Катерина,
мешканка приватного сектору у Центрально-Міському районі





