Новини

Дніпропетровська обласна прокуратура шукає оригінальні відео ракетного удару рф по Кривому Рогу 4 квітня 2025 року

4 квітня 2025 року в Кривому Розі стався черговий жахливий акт терору - внаслідок ракетного удару рф загинули 20 мирних жителів, серед них - дев’ятеро дітей. Це одна з найстрашніших трагедій з початку повномасштабної війни.

Прокурори Дніпропетровської обласної прокуратури продовжують документувати вказаний воєнний злочин та встановлювати відповідальних за нього осіб.

З метою збирання повної доказової бази та забезпечення притягнення винних до відповідальності на національному й міжнародному рівнях, співробітники прокуратури звертаються до всіх, хто має в розпорядженні оригінальні відеозаписи з місця трагедії: моменту влучання, вибуху, руйнувань, перших хвилин після атаки тощо.

Ці матеріали мають критичне значення для фіксації воєнного злочину держави-агресора.

- Якщо ви володієте відповідними записами, просимо звернутися до Дніпропетровської обласної прокуратури за телефоном: +38-093-646-55-63 (Viber, Telegram, WhatsApp). Пам’ятаємо. Сумуємо. Боремося за справедливість, - говориться в повідомленні.

23.04.2025